У Коростені спалахнула квартира в багатоповерхівці: госпіталізували жінку

У Коростені рятувальники під час гасіння пожежі в квартирі п’ятиповерхового будинку врятували жінку, яку з ознаками отруєння продуктами горіння госпіталізували.

Про це 25 січня повідомила пресслужба Коростенського районного управління поліції.

"Подія сталася сьогодні близько 10-ї години. В кімнаті горіли речі домашнього вжитку. В кухні біля вікна рятувальники виявили 61-річну жінку, яку відразу вивели на свіже повітря. З ознаками отруєння продуктами горіння медики госпіталізували її. Силами вогнеборців пожежу ліквідовано за годину. Полум’ям знищено речі в кімнаті. Подальшого поширення не допущено", - йдеться у повідомлені.

Всі обставини наразі встановлюються фахівцями.

 

pozhkor250126 1

pozhkor250126 2

pozhkor250126 3

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X