Вчора 65-річна жінка з Коростеня, спускаючись у погріб по драбині, впала з висоти близько 2 м, унаслідок чого травмувала ногу та не могла самостійно піднятися.
Про це 10 березня розповіли у пресслужбі ДСНС України в Житомирській області.
“Фахівці ДСНС вдягнули на постраждалу індивідуальну страхувальну систему та рятувальною мотузкою витягнули на поверхню по драбині-палці, яку попередньо поставили вниз.
Після цього фахівці ДСНС допомогли медикам покласти травмовану на ноші та транспортували до карети швидкої допомоги, якою жінку до лікувального закладу”, - розхповіли в ДСНС.
