Прикордонна служба повідомила про збільшення цьогоріч спроб незаконно перетнути кордон у напрямку білорусі

У 2025 році українські прикордонники фіксували збільшення спроб незаконно перетнути кордон у напрямку Білорусі.

Про це повідомив речник ДПСУ Андрій Демченко у етері телемарафону.

"Станом на зараз таких порушників на ділянці кордону з Білоруссю було затримано майже 1400. Тобто фактично це менше, ніж на ділянках кордону з країнами Європейського Союзу, але, як бачимо, і на цьому напрямку також почалися спроби незаконно перетнути державний кордон", – повідомив Демченко.

За його словами, як і раніше, найбільшу кількість спроб незаконного перетину державного кордону України наразі фіксують на межі з Молдовою та Румунією.

У зимовий період кількість охочих перетнути кордон зменшилась, втім спроби порушень залишаються щоденними.

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X