Пошкоджено житловий фонд, енергопостачання відновлено частково - мер Коростеня про наслідки атаки ворога

Цієї ночі Коростенська громада має неприємні наслідки після повітряної атаки рф.

Про це зранку, 11 січня, на своїй сторінці у Facebook написав міський голова Коростеня Володимир Москаленко.

"Шановні мешканці Коростенської громади Цієї ночі ворог тримав усіх нас у напрузі. На жаль, є пошкодження житлового фонду. Та, відкинувши емоції, говоримо мовою фактів:

  • Системи теплопостачання та водопостачання збережені, забезпечено надання послуг.
  • Комунальні служби оперативно реагують на відключення електроенергії, які, на жаль, ще тривають через аварійну ситуацію.
  • Енергопостачання відновлено частково — значна кількість котелень наразі працюють на генераторах.

Сьогодні — Всесвітній день “ДЯКУЮ”. Щиро дякуємо нашим захисникам, рятувальникам, енергетикам, працівникам комунальних підприємств за злагоджену, професійну та результативну роботу. Разом тримаємося. Разом вистоїмо. P.S: боротьба з наслідками снігової стихії триває", - написав міський голова.

Читайте та підписуйтесь на головні новини Коростенського району на наших платформах:

Telegram | Viber | Facebook | Instagram | Youtube | X