У Народицькій громаді було 7 окупованих сіл. Більшість людей виїхали звідти, частина – тікали лісами, а ті, в кого було господарство, люди у віці залишилися.

У Житомирській області триває розмінування територій, які через дії російських окупаційних військ та ракетно-бомбові удари є небезпечними для життя громадян. Піротехніки вже виявили та знищили понад 1500 одиниць різноманітних боєприпасів.