6 березня в Коростені пенсіонери-чорнобильці прийшли під міську раду протестувати проти зменшення сум чорнобильських доплат. На мітингу сталася бійка з поліцією, також туди викликали швидку.

Зранку 6 березня у Коростені кількасот пенсіонерів-чорнобильців зібралися на мітинг біля міської ради — виступали проти зменшення чорнобильських доплат.