У Житомирській області правоохоронці викрили та припинили діяльність злочинної групи з корупційними зв’язками, яка «спеціалізувалася» на привласненні компенсаційних бюджетних коштів за втрачене майно при відселенні з радіоактивно забруднених територій. До складу групи входили посадовці РДА, за кілька років такої діяльності злочинці «заробили» понад 4 млн грн.

Правоохоронці Коростенського районного управління поліції встановили причетного до незаконного заволодіння транспортним засобом. Досудове розслідування триває. Підозрюваному може загрожувати позбавлення волі.

Правоохоронці встановили, що до викрадення значної суми заощаджень із домоволодіння померлого жителя селища Лугин причетний 20-річний місцевий житель. Молодик уже має кримінальне минуле. Наразі триває досудове розслідування.

Житомирською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт за фактом незаконної порубки та перевезення лісу, що спричинило тяжкі наслідки, скоєної на території Лугинського лісогосподарства (ч. 4 ст. 246 КК України).