Правоохоронці викрили ще чотирьох жителів Житомирської області у колабораціонізмі: просували ідеї «руZZкого міра». Двоє з них - жителі Коростенського району.
Слідчі Служби безпеки України завершили досудове розслідування щодо коростенця, який у лютому цього року за гроші погодився сфотографувати стратегічний об’єкт для рашистів. Обвинувальний акт за фактом вчинення державної зради скеровано до суду.
Співробітники Служби безпеки України викрили житомирянина, який вів інформаційно-підривну діяльність у соціальних мережах.
У звільненому від окупантів Ірпені нацгвардійці затримали групу мародерів – уродженців Житомирської області.
4 квітня у жителя Коростенщини під час огляду оперативники кримінальної поліції Коростенського райуправління та УСБУ в області виявили ручну гранату, а в ході подальших невідкладних слідчих дій за місцем його тимчасового проживання вилучили тротилову шашку із запалами та близько 200 різнокаліберних набоїв.
Більше статей...
- На Житомирщині шахрай привласнив 60 тис. грн, які збирав на товари для військових
- На Житомирщині затримали «мародера», який приїхав з Ірпеня на чужому автомобілі
- На Житомирщині затримали "волонтерів", які продавали гуманітарні теплевізори
- В одному з сіл Народицького району окупанти вдерлися до будинку, вкрали побутову техніку, інструменти та розстріляли автомобіль
Сторінка 154 із 232