На Житомирщині вісьмом учасникам злочинних оборудок, серед яких лікарі, посередники та «клієнти», слідчі поліції повідомили про підозри.

Директор Коростенської центральної міської лікарні Сергій Ковердун назвав справу з оголошенням йому підозри у привласненні понад 400 тисяч бюджетних гривень політично вмотивованим замовним обвинуваченням.

Незаконне використання земель, радіоактивно забруднених внаслідок аварії на ЧАЕС: підозрюються сільський голова, директори товариств та землевпорядник.

На Житомирщині поліцейські викрили керівника лікарні в заробітку на неіснуючих обстеженнях пацієнтів. Правоохоронці з’ясували, що після виходу з ладу комп’ютерного томографа 58-річний керівник лікарні приховав цей факт і продовжував звітувати про нібито проведені на ньому діагностики. Водночас отримані за обстеження державні кошти він залишав собі. Нині посадовцю повідомлено про підозру, триває з’ясування обставин.