За процесуального керівництва прокурорів Житомирської обласної прокуратури колишньому правоохоронцю повідомлено про підозру у привласненні чужого майна, яке перебувало в його віданні, шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчинене у великих розмірах.

1 січня до поліції звернувся 55-річний коростенець та повідомив про крадіжку з його помешкання. На місці події працювала слідчо-оперативна група райуправління.