На початку грудня за заявою 79-річної жінки з Коростеня поліцейські розпочали розслідування шахрайства. Жінка повірила «лікарю» зі столиці, який повідомив, що оперуватиме її доньку, яка потрапила у ДТП. Вона передала понад 75 тисяч гривень «на лікування» незнайомцю, який прийшов нібито за дорученням «медика».