З першого березня в Коростені вводяться в дію нові тарифи на послугу з управління побутовими відходами. Чому виникла необхідність підняття тарифу і коли взагалі він востаннє змінювався журналістці «Коростеньмедіа» розповів начальник Комунального виробничо-господарського підприємства Леонід Якубовський.