У Іршанський громаді Житомирщини місцеві жителі незадоволені ямковим ремонтом, з претензіями прийшли до селищного голови. Після обговорення селищний голова Сергій Сахненко та його заступник Василь Курилюк написали заяви на звільнення, розповів Суспільному член ініціативної групи, місцевий житель Леонід Ясинецький.

Учора, 13 червня, у смт Іршанськ під тиском громади міське керівництво написало заяви на звільнення з посад. Зокрема, йдеться про селищного голову – Сергія Сахненка та першого заступника голови – Василя Курилюка. Окрім цього, останні місяці на посаді допрацьовує директор місцевого КП «Іршанське комунальне підприємство» Сергій Мазуренко.