Вдень, 26 червня до поліції звернулась 47-річна жителька Іршанської громади та повідомила, що у неї викрали велосипед. Поліцейські офіцери з’ясували, що 25 червня жінка залишила свій ровер в під’їзді будинку, де проживає, а згодом виявила його відсутність.

Депутати Ушомирської сільради 20 червня на сесії виділили мільйони гривень за запитом військових частин на придбання необхідної техніки.