14 квітня в Бердичівській дитячо-юнацькій спортивній школі імені Віталія Лонського відбулись змагання Відкритої першості з вільної боротьби серед юнаків. Також серед учасників змагань – борці з Олевщини.

25 квітня, з 09.00 до 13.00 год. на базі лікарняного банку крові КНП “Олевська центральна лікарня” (перший поверх адмінкорпусу) буде проводитися забір донорської крові бригадою фахівців Житомирського обласного центру крові.

Згідно із наданою церковнослужителями інформацією, освячення великодніх кошиків на території Олевської громади відбуватиметься напередодні свята -15 квітня та на Великдень - 16 квітня.