В Овручі, на вулиці Тараса Шевченка, 42, триває реконструкція прибудинкової території.
Шановні жителі Овруцької громади, 28 жовтня до міста завітає Житомирський центр крові.
Ще один автомобіль з Овруччини вирушив на передову, аби служити нашим Захисникам.
В Овручі, на майдані Свободи, неподалік стели «І мертвим, і живим Захисникам в російсько-українській війні», встановлено інсталяцію «Слава Героям».
Подія сталася в селі Раківщина. Вогонь охопив частину підлоги біля груби.
Більше статей...
- На фасаді Овруцького ліцею відкрили меморіальну дошку Захиснику Володимиру Мікялісу
- Підрядник, який робив заміну покрівлі в одному з ліцеїв Овруцької громади, привласнив понад 1 млн грн бюджетних коштів
- На вічний спочин до Овруча повертається Захисник Володимир Корчемний, який зник безвісти у Запорізькій області у 2023-му
- У лісі Овруцької громади грибники знайшли протитанкову міну
Сторінка 34 із 877