17 лютого в Олевську працюватиме виїзна бригада Житомирського обласного центру крові.
Для військовослужбовця з села Рудня-Бистра придбано та передано автомобіль.
5 лютого відбулось чергове засідання сесії Олевської міської ради на якому було розглянуто 29 питань.
Олевська громада попрощалася з військовим Володимиром Лозком.
Від початку 2026 року у Житомирській області виявили два випадки ботулізму – захворіли житель Олевська та Бердичева, які їли домашні рибні консерви.
Більше статей...
- Минулого року в Олевській громаді на матеріальну підтримку населення спрямували понад 8 млн грн
- У Покровському районі загинув 32-річний воїн з Олевська Богдан Рудницький
- В Олевську провели благодійний волейбольний турнір: зібрали 11 тис. грн для ЗСУ
- Через погодні умови призупинені автобусні рейси в напрямку двох сіл Олевщини
Сторінка 281 із 877